Wakacje z HELPBAG
- Czerwiec 3, 2018

Wakacje z HELPBAG

Dla niektórych szczęściarzy sezon wakacyjny już się rozpoczął, na studentów czeka jeszcze to co najgorsze – sesja egzaminacyjna. Ale przy dobrej organizacji i to nie jest straszne.
Dobra pogoda i nadmiar wolnego czasu kusi do wszelakich wyjazdów. Jedni są zwolennikami tych leniwych chwil, a inni wybierają aktywnie spędzony czas, nawiasem mówiąc ja zdecydowanie klasyfikuję się do tych drugich.

 

 

Przy pakowaniu staramy się pamiętać o wszystkim, ulubionych ubraniach, przydatnych kosmetykach, wakacyjnych gadżetach, ale często zapominamy o naszym bezpieczeństwie. Nigdy nie przewidzimy wszystkiego, ale możemy przewidzieć gdzie w naszym plecaku znajdziemy potrzebne przedmioty w sytuacjach awaryjnych. A to wszystko za sprawą zwykle niezwykłych plecaków HelpBag.

HelpBag zaprojektował plecak ewakuacyjny wraz z dedykowanym wyposażeniem wychodzącym na przeciw najbardziej prawdopodobnym sytuacjom zagrożenia. To nie jest sklep z gadżetami! Każdy element wyposażenia został selektywnie wybrany, aby oferować sprawdzoną jakość w rozsądnej cenie. Do tego jakość na najwyższym poziomie – staranne i ręczne wykonanie w Polsce, najlepsze materiały, przemyślane rozwiązania.

 

 

Celem firmy jest niezawodność, prostota i czytelność dla użytkownika. Zastosowano rozwiązania zapewniające komfort noszenia, tj. sztywna konstrukcja, miękki i oddychający materiał na szelkach oraz plecach, odciążający, szeroki pas biodrowy i pas piersiowy. Unikalnym rozwiązaniem jest zastosowanie piktogramów czytelnie wskazujących rozmieszczenie najważniejszych akcesoriów. Plecak jest zaprojektowany tak, aby wszystkie elementy dedykowanego wyposażenia były łatwo dostępne.

Oprócz tego można skorzystać z oferty plecaka, który jest już w pełni wyposażony lub bez wyposażenia  w zależności od naszych indywidualnych potrzeb.

 

 

Dlaczego nie można użyć zwykłego plecaka turystycznego? Zwykle są zbyt uniwersalne a ich konstrukcja często przypomina wiadro. W sytuacji awaryjnej nie ma czasu na wyrzucanie wszystkiego z plecaka i szukanie tego czego naprawdę potrzebujemy. Inne plecaki tzw. “taktyczne” często zmuszają nas do rozkładania wyposażenia w kompletnym bezładzie. HelpBag to pierwszy plecak zaprojektowany ściśle pod dedykowane akcesoria, przez co jako jedyny tak doskonale spełnia swoją rolę.

 

Dobrego i bezpiecznego życia!
By Anna & HelpBag

12 thoughts on “Wakacje z HELPBAG”

  1. Bardzo pojemny ten plecak i ma fajne elementy. W sam raz na podróż i dla osób, które lubią spacerować w trasie:)

  2. Nigdy nie byłam przekonana do takich plecaków, ale z chęcią wypróbuję. Może mi się uda zakupić na najbliższą podróż do Kirgistanu 😁

  3. Nigdy nie widziałam takiego plecaka! Idealny na wakacyjne wyjazdy! Nie ważne czy jedziemy w góry, nad morze czy jezioro. Myślę że każdemu i wszędzie przydałby się taki plecak! Buziaki 🙂

  4. Aż zapragnęłam urlopu w górach 🙂
    Plecak wydaje się bardzo praktyczny i funkcjonalny. Ja kiedyś chodziłam ze zwykłym plecaczkiem, wrzucałam picie, jedzenie i myślałam, że to załatwia sprawę podczas gdy wcale tak nie jest, poza tym kiepska izolacja pleców sprawiała, że czasem zwyczajnie albo mnie one bolały albo nadmiernie się pociły bo plecak nie był wykonany z oddychających materiałów i przyznam, że faktycznie, warto zainwestować w taki profesjonalny – zwłaszcza jeśli jest się miłośnikiem pieszych podróży 🙂