Wakacje z Art of Life #5
- Lipiec 30, 2018

Wakacje z Art of Life #5

Moda zmienia się bardzo szybko, a trendy wciąż przenikają się przez siebie. Dlatego podczas wakacji czy urlopu kiedy mamy trochę więcej czasu warto zbogacić swój dom o rzeczy DIY. I uwierzcie, że często nie potrzeba wygórowanych zdolności manualnych – wiem to z własnego przykładu.

Inspiracje i instruktarze możemy znaleźć praktycznie w każdym zakątku Internetu. Możecie wykonać dekoracje, które nadadzą ciepła i przytulności, albo posunąć się krok dalej i stworzyć całe meble lub po prostu trochę je przearanżować

Mi osobiście udało się ułożyć obraz z puzzli, taki aby pasował kolorystyką i motywem do mojego pokoju. Dodałam kilka własnoręcznie zrobionych lampionów otoczonych muszelkami z wakacji i zamontowałam ciepłe, małe światełka przy regale z książkami. Całość nadało nowego charakteru i delikatności.

Za niewielką cenę można stworzyć cuda, ale najważniejsze jest to, że praca wykonana własnoręcznie jest bardziej przez nas doceniana, chociażby dlatego, że musimy włożyć w nią nieco więcej pracy niż przy zakupach.

Dobrego życia!
By Anna

2 thoughts on “Wakacje z Art of Life #5”

  1. Masz rację, czasami można zrobić coś wspaniałego z niczego. Wystarczy trochę chęci, inspiracji i pomysłu. Te lampiony są mega, świetnie się prezentują! 🙂