RKANTOR X ART OF LIFE
- Sierpień 2, 2018

RKANTOR X ART OF LIFE

Szał wakacyjny wciąż trwa i trudno mu się oprzeć. Zarówno biura podróży, jak i tego typu blogi udzielają mnóstwo wskazówek ułatwiając nam wypoczynek. Jednak zawsze na naszej liście przy wyjazdach zagranicznych musimy zaprzyjaźnić się z kantorem. Niełatwo znaleźć ten najlepszy, ale ja mogę zdecydowanie polecić wam rkantor.com .

RKantor jest powiązany z Raiffeisenem, ale działa jednak jako inny, osobny byt. Jest to internetowy kantor nie tylko dla wczasowiczów. Znajdziecie tu dogodną ofertę dla klientów kredytowych, firm, osób pracujących za granicą czy klientów indywidualnych. A wpłaty możecie wykonywać w oddziale lub przelewem.

Rejestracja nowych klientów jest łatwa i zajmuję dosłownie chwilkę – sprawdź sam klik .

Do wymiany walut nie potrzeba osobnego konta walutowego – wymienione pieniądze odbierzemy bezpośrednio w jednym z oddziałów Raiffeisen Polbank zupełnie za darmo. Ale możecie wybrać też opcję odbioru za pomocą kodu SMS w bankomatach Euronetu.
I oczywiście istnieje też możliwość przelewu na konto walutowe w banku. Ale ważne jest też to, że przy przelewach do innych banków mają najszybsze przelewy w kraju wg forbes.

RKantor.com obsługuje 5 walut: złotówki, euro, funty szterlingi, franki szwajcarskie oraz dolary. Korzystanie z RKantor.com jest bezpłatne. Darmowe będą też przelewy do 10 największych banków.
Obecnie waluty mają spread około 2 groszy. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy załatwić sobie wymianę aż 1500 jednostek waluty po kursie średnim – bez spreadu!
Darmowa rejestracja, aż 1500 punktów na start = wymiana po kursie średnim

Jak skorzystać z tych promocji?

Po prostu wystarczy zarejestrować się z podaniem kodu polecającego 83362011

I w tym momencie “na start” otrzymacie 500 punktów, a dodatkowe 500 punktów za fakt rejestracji z podanym kodem! Punkty są ważne aż przez pół roku. Jeśli zaprosicie kolejnych znajomych, to za każdego z nich otrzymacie bonusowe 500 punktów. Pozwoli Wam to na wymianę bez spreadu aż 1500 jednostek waluty.

Dobrego życia!
Anna & RKantor.com

6 thoughts on “RKANTOR X ART OF LIFE”