Wakacje z Art of Life #4
- Lipiec 23, 2018

Wakacje z Art of Life #4

Półmetek wakacji już tuż tuż, więc najwyższa pora zmobilizować się i zrobić coś niezapomnianego. Okres wakacyjny to czas wielu festiwali i koncertów dlatego nawet jeśli nie jesteś znawcą i największym fanem muzyki to warto chociaż raz w życiu wybrać się na taki event. I już pędzę z wytłumaczeniem dlaczego.
Po pierwsze nawet jeśli muzyka nie jest twoim priorytetem to z pewnością spędzisz świetny czas w gronie swoich przyjaciół, a nawet poznasz wiele nowych twarzy.
Po drugie muzyka grana na żywo jest całkiem inna w odbiorze od tej, którą słyszysz przez głośniki swojego komputera. Cała aranżacja i energia, która biegnie ze sceny daje niesamowite wrażenie.
Po trzecie przy wspólnej zabawie odkładasz swoje troski i zmartwienia chociaż na chwilę na bok. Masz szansę na dobrą zabawę i naładowanie pozytywnego nastawienia.
Na mojej wakacyjnej liście jest Męskie Granie, na które wybieram się już za parę dni do Wrocławia i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Dobrego życia!
By Anna

4 thoughts on “Wakacje z Art of Life #4”

  1. Wczoraj miałam koncert na swojej wiosce zespołu Enej, ale nie poszłam. Jednak to nie koniec jeszcze koncertów, więc mam nadzieję, że coś jeszcze ogarnę 🙂