Podaruj uśmiech | FURGONETKA
- Maj 18, 2018

Podaruj uśmiech | FURGONETKA

Milan Kudera napisał kiedyś „ wydaje się, że w mózgu istnieje całkiem szczególny obszar, który można by nazwać poetycką pamięcią i który rejestruje to, co nas urzekło, wzruszyło, co dało piękno naszemu życiu.” I o tym właśnie pięknie chciałam słów kilka.

 

 

Wiadomo, że najtrudniej być dobrym człowiekiem, gdy nikt tego nie widzi i nie docenia. Potrzebujemy pewnego zainteresowania wobec nas samych. Jestem zwolenniczką by dawać, aniżeli brać, pomimo, że niezmiernie mi miło kiedy coś dedykowane jest dla mnie.

Każdy z nas ma w życiu kogoś czyj uśmiech jest dla nas ważny. Wręczanie mniejszych czy większych podarunków z różnych okazji jest pewnego rodzaju tradycją, ale oprócz tych wyznaczonych dat fajnie jest móc zrobić coś i dać od siebie tak po prostu. Bez dodatkowej wstążki z okazji urodzin, imienin, dnia wszystkiego czy świąt.

Jeśli mamy tę osobę niedaleko siebie to jest to tylko kwestia chęci i kreatywności. Natomiast schody powstają kiedy dzielą nas kilometry. Ale nie wszystko stracone! Na nasze szczęście istnieją sprawdzone usługi kurierskie. Dzięki nim możemy internetowo nadać przesyłki kurierskie. Jedną z godnych polecenia jest furgonetka.pl, która umożliwia korzystanie z największej na rynku oferty usług kurierskich. Kurierzy: DPD, Fedex, UPS, Inpost, Poczta Polska, GEIS, Paczka w Ruchu, Xpress Courriers. Natychmiast po rejestracji można rozpocząć nadawanie przesyłek miejskich, krajowych oraz międzynarodowych.

 

 

Furgonetka.pl to serwis do nadawania tanich przesyłek kurierskich online, dowolnie wybranym kurierem w najniższych cenach.  Na tle innych przekaźników wyróżnia ich ogromny wachlarz wyboru firmy kurierskiej, bo aż 10 opcji. Możliwość nadawania przesyłek miejskich, krajowych, jak i międzynarodowych. Do tego  przejrzysty cennik, dzięki którym możesz oszczędzić nawet do 70% na każdej przesyłce kurierskiej. Pamiętaj, że zawsze masz możliwość sprawdzenia, jaki kurier daną paczkę/kopertę/paletę wyceni najtaniej. Podczas wysyłki masz gwarantowany automatyczny monitoring. A żeby wysłać przesyłkę wystarczy 5min i to bez wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz się zwrócić do biura obsługi klienta, ale co najważniejsze furgonetka.pl ma ponad 48 000 pozytywnych opinii na opineo.

 

 

Tej wiosny zróbmy przyjemność nie tylko sobie, ale również innym. Gwarantuje Wam, że wewnętrzna satysfakcja zostanie uzyskana wraz z uśmiechem bliskich nam osób. W świecie ciągłej nienawiści, walki i hejtu małymi krokami możemy wyciągać przyjacielskie dłonie.

Dobrego życia!

12 thoughts on “Podaruj uśmiech | FURGONETKA”

  1. Przyznam się szczerze, że nigdy nie słyszałam o tej stronce, ale jej oferta wydaje się być ciekawa. 10 różnych firm kurierskich i prawie 50.000 pozytywnych opinii, na mnie robi to duże wrażenie. Ja rzadko wysyłam coś przez internet, ale gdy bardziej się przekonam się do takiej formy to pewnie skorzystam z tej stronki.
    Bardzo fajny post ogólnie, przyjemnie się czyta.
    Zapraszam także do mnie.
    http://akilegna-kib.blogspot.com/2018/05/wibo-scipy-lip-gloss.html

  2. Wow pierwszy raz ma styczność z tą stroną, być może kiedyś skorzystam z tych usług 🙂

  3. Nie słyszałam jeszcze o tej stronce.. ale chyba zamawiając coś skuszę się i sama ja przetestuje. Bardzo mi się podoba pomysł na posta 😊