Fascynacje kwietnia
- Kwiecień 27, 2018

Fascynacje kwietnia

Na całe szczęście przyszła już wiosna. Moim zdaniem najpiękniejsza pora roku! Dlatego dziś wielkie ukłony składam w kierunku kwietnia, sami zobaczcie.

 

Miejsce

Pierwsze promienie słońca wręcz zachęcają do wyjścia z domu. Nie jestem zwolenniczką zatłoczonych i głośnych miejsc dlatego na te długie spacery wybieram lasy i łąki. Można by dodać tutaj jeszcze parki, ale jak wiemy z nimi też różnie bywa. Jedne są oaza spokoju, a drugie oazą  tłumu ludzi mieszkających w bloku.

 

 

Gra planszowa

Dixit! Jedna z najbardziej działających na wyobraźnię gra planszowa. Każda rozgrywka jest inna, skojarzenia do kart mogą być naprawdę przeróżne – śmieszne, poważne, smutne. Zmieniając towarzystwo każda gra będzie ciekawsza, inna. Dodatki do gry są wspaniałe i urozmaicająca rozgrywkę. Gra wyzwala wiele pozytywnych emocji i sporo śmiechu.

 

Film

Czy jest jeszcze ktoś kto co najmniej nie słyszał o kultowym filmie „śniadanie u Tiffany’ego „? Bo jeśli tak to z całego serca polecam nadrobić, każdemu. Liczę się z tym, że jest to rodzaj filmu, który nie każdemu się podoba. Według mnie jest to majstersztyk starego kina. Czarująca komedia romantyczna w reżyserii Blake’a Edwardsa z nowojorskim klimatem w tle, czego chcieć więcej!

 

Muzyka

Muszę się przyznać, że większość kwietnia męczyłam dwa albumy ,,Tak mi się nie chce” Mikromusic oraz ,, Postcards from the Seaside” Julii Pietruchy. Niesamowicie klimatyczna muzyka z pięknym przesłaniem. Totalnie pochłonęły mnie w ostatnim czasie.

 

 

Forma spędzania czasu

Wraz z nadejściem kwietnia nadszedł też sezon rowerowy. Pełne uroku są te dalsze i bliższe wycieczki zakończone piknikiem w gronie cudownych ludzi. Dla mnie lato ma zbyt wysokie temperatury na takie aktywności, ale za to wiosna nadaje się idealnie.

 

Dobrego życia!

11 thoughts on “Fascynacje kwietnia”

 1. Wiosna to przepiękna pora roku 🙂
  Dzisiaj spędziłam dużo czasu na świeżym powietrzu, na kolejne dni mam podobne plany, trzeba czerpać ile się da.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

 2. Wiosna to przepiękna pora roku 🙂
  Dzisiaj spędziłam dużo czasu na świeżym powietrzu, na kolejne dni mam podobne plany, trzeba czerpać ile się da.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

 3. Ciekawe podsumowanie miesiąca i mega fotografie! Również muszę przyznać, że tegoroczny kwiecień i wiosna jest naprawdę super. Pogoda dopisuje, a do tego o tej porze natura jest wyjątkowa. 🙂