Cosmic Aura with C-THRU
- Maj 6, 2018

Cosmic Aura with C-THRU

Zdecydowanie i bezapelacyjnie maj to mój ulubiony okres w roku. Uwielbiam oglądać zmieniającą się naturę. Zakwitające kwiaty, drzewa. Móc czuć w domu zapach niesamowity zapach bzów. Tym razem mam też tą przyjemność, że towarzyszy mi jeszcze jeden nieziemski zapach. Jako ambasadorka nowego zapachu od C-THRU Cosmic Aura podpisuję się pod jego rewelacją obiema rękoma.

 

C-THRU Cosmic Aura otwiera owoc bergamotki, czerwonej porzeczki, melona z domieszką włoskiej mandarynki. Akord serca to idealna kombinacja płatków jaśminu i cyklamenu a całość dopełnia baza złożona z białego piżma oraz paczuli i wanilii.

Dedykowany jest dla kobiet, które chcą podkreślić swoją kobiecą zmysłowość i elegancję. Są śmiałe, zdecydowane i niezależne, które potrafią wykorzystać swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn.

 

 

Wierzę, że sposób tego jak wyglądamy, co zakładamy i czym pachniemy kreuje naszą osobowość i podkreśla nasz charakter. Fantastyczne jest też to, że każdy z nas jest zupełnie inny, dlatego taka kombinacja zapachowa jest w stanie wpasować się w niejeden klimat. I zdecydowanie potrafi uzależnić od siebie.

 

Dobrego życia!

20 thoughts on “Cosmic Aura with C-THRU”

  1. Bergamotka…. ależ ona musi pięknie pachnieć. Mnie niestety się nie udało dostać do kampanii.

  2. C thru ma przepiękne zapachy. Kiedyś miałam nawet swój ulubiony, ale już go nie sprzedają, a szkoda.

  3. Uwielbiam cudowną woń perfum C-THRU! <3
    Ahhh, koniecznie muszę zaopatrzyć się w tę nutę zapachową 🙂
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  4. żałuje, że sie nie dostałam do tej kampanii. cudowne opakowania, a zapach też pewnie niczego sobie, ale mam dostać próbkę więc zobaczę 🙂