Chwile warte zapamiętania | Printu
- Maj 15, 2018

Chwile warte zapamiętania | Printu

Każdego dnia budujemy swoją nową bazę wspomnień. Niektóre momenty należą do takich, które chcemy zapamiętać na dłużej. Wiosna niesie ze sobą ogromny wachlarz okazji idealnych do podziękowań, prezentów i świętowania. 23 i 26 maja obchodzimy dzień ojca i matki. Żyjąc wciąż w biegu warto jest móc poświęć im trochę swojego czasu. Czasu, którego kupić nie możemy, ale możemy zachować wspomnienia, do których dobrze jest czasem wrócić.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że jestem wierną fanką upamiętaniania ważnych dla mnie momentów na zdjęciach i zapisywania przemyśleń w notesach, żeby co jakiś czas móc wrócić do tych chwil. Sprawia mi to ogromną przyjemność i są to wspomnienia bardzo spersonalizowane. Dlatego, jeśli nie wiesz co dać na prezent dla rodziców przychodzę do Ciebie wraz z marką Printu . Przesympatyczny zespół z pewnością pomoże Ci stworzyć cudowną fotoksiążkę, która na pewno przekaże w pięknej formie podziękowania dla rodziców, sam zobacz.

 

Łatwość w okazywaniu uczuć czy podziękowań nie są dla każdego proste. Wielu z nas nie potrafi wyrazić wszystkiego słowami. Spersonalizowana fotoksiążka jest w stanie wywołać uśmiech, a nawet i łzę wzruszenia. W przypadku mojej książki, która przyszła wręcz idealnie w czasie urodzin, odkrywanie każdej kolejnej strony było pięknym wspomnieniem. Dzięki czemu mam teraz unikatową pamiątke z miejsc, które poznałam i ludzi,którzy są dla mnie ważni. Dletego taka fotoksiążka jest idealna jako podziękowania dla rodziców na prezent.

 

 

O ludzi, którzy są dla nas najbliżsi powinniśmy pamiętać i dbać nie tylko od święta dedykowanego przez kartkę w kalendarzu, ale przede wszystkim również w te zwyczaje dni. Każdą pozytywną relację warto pielęgnować i dawać szansę na jej rozkwit, bo w naszym życiu najważniejsi są ludzie i wpomnienia z nimi związane.

 

Dobrego życia!

9 thoughts on “Chwile warte zapamiętania | Printu”

 1. Foto książki w ostatanim czasie stają się dużym hitem, zastanawiam się czy sama takiej nie zamówić..

 2. Papierowe wersje zdjęć są duża fajniejsze niż ich cyfrowe odpowiedniki, dlatego fotoksiążki, ramki ze zdjęciami są zawsze super pomysłem 🙂

 3. I often visit your site and have noticed that you don’t update it often.
  More frequent updates will give your page higher rank & authority in google.
  I know that writing articles takes a lot of time, but
  you can always help yourself with miftolo’s tools which will
  shorten the time of creating an article to a few seconds.